"Çeşme, turizmde olduğu gibi vergide de bir numara olacak" - Gazetem Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon "Çeşme, turizmde olduğu gibi vergide de bir numara olacak"
+   --   0

"Çeşme, turizmde olduğu gibi vergide de bir numara olacak"

 

 

 

Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü, Çeşme'nin turizmde bir numara olduğunu vurgulayarak, "Çeşme esnafı, ödediği vergi ile de Türkiye'de örnek bir belde olacak" dedi.

 

Çeşme Vergi Dairesi Müdürü Aysel Işık, 28'inci Vergi Haftası nedeniyle Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı ve Çeşme Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret etti.

 

27 Şubat-5 Mart tarihleri arasında kutlanan, 28. Vergi Haftası dolayısıyla, Çeşme Vergi Dairesi Müdürü Aysel Işık, Müdür Yardımcıları Hülya Demir ve Yurdagül Dilmaç ile birlikte, Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü'yü ziyaret etti. 

 

"Çeşme esnafı, vergide bir numara olacak"

 

Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü, Çeşme esnafı adına ziyaretten dolayı Vergi Dairesi Müdürü Aysel Işık'a teşekkür ederek, 28'inci Vergi Haftası'nı kutladı. Köfüncü, Çeşme esnafının, tüm zorluklara karşın, vergi ödemedeki hassasiyetini vurgulayarak, "Esnafımız, vergi ödemenin kutsal bir görev olduğunun bilincindedir. Vergi, ülkemizin geleceğinin teminatıdır. Çeşme esnafı da bu anlayışla, vergisini zamanında ödeyebilmek için gayret göstermektedir. Çeşme, denizi, güneşi, kumu ile Türkiye'nin turizmde bir numarasıdır. Çeşme esnafı, ödediği vergi ile de Türkiye'de örnek bir belde olacak, zamanında ve düzenli ödediği vergi ile Türkiye'de bir numara olacaktır" dedi. 

 

Vergi Dairesi Müdürü Işık, Çeşme esnafına vergi hassasiyeti nedeniyle teşekkür ettiklerini belirterek, 28'inci Vergi Haftası kokartını, Oda Başkanı Köfüncü'nün yakasına taktı.

 

Şoförler Odasını da ziyaret ettiler

 

Vergi Dairesi Aysel Işık, Müdür Yardımcıları Hülya Demir ve Yurdagül Dilmaç ile birlikte, Çeşme Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı da ziyaret etti. Vergi Dairesi Müdürü Işık ve yardımcılarını, Oda Başkanı Hakkı Kocakara ve yönetim kurulu üyeleri karşılayarak, ağırladılar. 

 

Çeşme Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hakkı Kocakara, ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, şoför esnafı olarak 28'inci Vergi Haftası'nı kutladıklarını ifade etti. Kocakara, Vergi Dairesi Müdürü Işık'a, Çeşme şoför esnafının, vergi ödemenin kutsal bir görev olduğu anlayışıyla, vergisini ödeme gayreti içinde olduğunu söyledi.

 


Haber Resimleri

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)

Benzer Haberler

Benzer haber Bulunamadı.