"2018'de Çeşme için birlik, beraberliğimizi korumalıyız" - Gazetem Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon "2018'de Çeşme için birlik, beraberliğimizi korumalıyız"
+   --   0

"2018'de Çeşme için birlik, beraberliğimizi korumalıyız"

 

Çeşme Kent Konseyi Başkanı Ömer Önal, "Çeşme için belirlediğimiz hedeflere daha fazla katkı yapmak istiyorsak en büyük gücümüz olan birlik ve beraberliğimizi korumalıyız" dedi. 

 

Önal, yeni yıl nedeniyle bir yazılı mesaj yayınladı.

 

Mesajında; Türkiye’nin ve Çeşme’nin, çağdaş dünyada büyüklüğüne yaraşır bir konumda yerini alabilmesi için daha çok çalışmak ve üretmek mecburiyetinde olunduğunun altını çizen Ömer Önal, "Ülkemiz ve güzel İlçemiz Çeşme için belirlediğimiz hedeflere daha fazla katkı yapmak istiyorsak en büyük gücümüz olan birlik ve beraberliğimizi korumalı, elbirliği ile tüm gayretimizi ortaya koymalı, en önemlisi milletimizin huzur ve esenliğini bireysel isteklerimizin önüne koymayı başarmalıyız" diye kaydetti. 

 

Kent Konseyi Başkanı Önal, yayınladığı yazılı mesajda şu görüşlere yer verdi;

 

"2017 Yılını bu akşam saat 24:00 da uğurluyoruz. 2017 yılında, hüzünleri, sevinçleri, acı tatlı hatıraları, gerek Çeşme’de, gerekse ülkemizde yaşadık.

İnsanoğlu için hayatın vazgeçilmez parçası olan güzel umutlar ve yeni beklentiler ile yeni yılı karşılıyoruz. Her yeni yıl beraberinde yeni umutları, yeni umutlar ise daha güzel başlangıçları hayatımıza getirir. Her zaman olduğu gibi aziz milletimizin bütün fertleri ile daha güçlü bir şekilde kucaklaşarak güzel umutlarla yeni yıla adım atacağız. Türkiye’nin ve Çeşme’mizin, çağdaş dünyada büyüklüğüne yaraşır bir konumda yerini alabilmesi adına daha çok çalışmak ve üretmek mecburiyetinde olmalıyız. Bu nedenle, her birimizin, kendi alanında üzerine düşen sorumluluğu farklı bir çaba ile ortaya koymak zorunda olduğu inancındayım. Ülkemiz ve güzel İlçemiz Çeşme için belirlediğimiz hedeflere daha fazla katkı yapmak istiyorsak, en büyük gücümüz olan birlik ve beraberliğimizi korumalı, elbirliği ile tüm gayretimizi ortaya koymalı, en önemlisi milletimizin huzur ve esenliğini bireysel isteklerimizin önüne koymayı başarmalıyız. Bu coğrafyada yaşayanlar olarak, Çeşme’nin her alanda kalkınması için, daha mutlu ve müreffeh yarınlara kavuşması adına, her bir vatandaşımızın aynı çabayı göstereceği bir yıl olmasını diliyor, 2018 yılının tüm vatandaşlarımız için sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum."

 


Haber Resimleri

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)

Benzer Haberler

Benzer haber Bulunamadı.