ÇEŞME VE ALAÇATI'DA YILBAŞI - Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon ÇEŞME VE ALAÇATI'DA YILBAŞI
+   --   0

 

HOŞGELDİN 2011!
 
    Çeşme'de, Yeni yılı coşku içinde kutladı. Çeşme, Alaçatı Beledileri ve IC Çeşme Marina'nın düzenlediği etkinliklerle vatandaşlar yeni yılı çoşku içinde karşıladı.
Cumhuriyet Meydanında düzenlenen yeni yıl partisinde DJ'ler sergiledikleri performansları ile vatandaşlardan tam not aldılar.
IC Çeşme Marina'da düzenlenen yeni yıl etkinliklerinde Türk ve Yunan şarkılarını seslendiren Trio Chios grubu sahne aldı. Birbirinden güzel parçaları seslendiren gruba vatandaşlar dansları ile eşlik ettiler. Coşkulu bir kalabalığın katıldığı yeni yıl partisinde sürpriz hediye çekilişleri de gerçekleştirildi. Yunan müziğinin sevilen grubu Trio Chios'tan sonra sahneye çıkan DJ Bilge Kocaefe, yeni yılı kutlamaya gelenlere yerli ve yabancı parçalar çaldı.
ALAÇATI'DA SOKAK PARTİSİ
Türkiye'nin gözde tatil beldelerinden Alaçatı'da ise meydanda sokak partisi düzenlendi.Yeni yıl partisinde Jozi Levi ve Arkadaş Orkestrası'nın verdiği konser ilgi görürken yılbaşını kutlamaya gelenler eğlenceli dakikalar geçirdiler. Özel led ışığı teknolojisi ile süslenen Alaçatı sokakları yazdan kalma kalabalığı ile bir kez daha çekiciliğini gösterirken gece Çeşme ve Alaçatı'dan atılan havai fişek gösterileri ile son buldu.

Haber Resimleri
ÇEŞME VE ALAÇATI'DA YILBAŞI
ÇEŞME VE ALAÇATI'DA YILBAŞI
ÇEŞME VE ALAÇATI'DA YILBAŞI
ÇEŞME VE ALAÇATI'DA YILBAŞI
ÇEŞME VE ALAÇATI'DA YILBAŞI
ÇEŞME VE ALAÇATI'DA YILBAŞI
ÇEŞME VE ALAÇATI'DA YILBAŞI

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Puan             : 1 / 1 Oy
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)