İ.E.F’de Çeşme Standı fark yarattı - Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon İ.E.F’de Çeşme Standı fark yarattı
+   --   0

İ.E.F’de Çeşme Standı fark yarattı

 

Özgün tasarımıyla farkını hissettiren ve katıldığı turizm fuarlarında ödül alan Çeşme standı, İzmir Fuarı'nda da dikkatleri çekti. 

 

Kapılarını 87. Kez açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda tarihi Rum evlerinin ahşap panjurları, tahta masa ve sandalyeleri ile dekore edilen ve ahşap ağırlıklı dekoru ile dikkatleri çeken Çeşme standı, fuar ziyaretçilerinin uğrak yeri oldu. Çeşme'nin denizini, güneşini, plajlarını simgeleyen dekorların da yer aldığı standa, Çeşme lezzetleri de ziyaretçilere tanıtılıyor. Fuar ziyaretçileri, Çeşme standının ahşap sıcaklığında dinlenirken, ilçenin broşürlerini de inceleyerek, stant yetkililerinden  bilgi alıyorlar.

 

Standa bulunan televizyon ekranından gün boyunca, Çeşme Belediyesi'nin "9 Durak 9 Deneyim" projesi kapsamında gerçekleştirilen festivallerden görüntüler ve Çeşme'nin güzellikleri yayınlanarak tanıtım gerçekleştiriliyor. 

 

Çeşme standını ziyaret eden ve fuar ziyaretçileri ile yakından ilgilenen Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, "Çeşme’nin tanıtımını fuarlarda da yaparak, daha çok insana ulaşmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında, İzmir’deki Travel Turkey fuarında ve hemen ardından Ocak ayında İstanbul’daki EMITT fuarında Çeşme olarak farklılığımızı hissettirmiştik. EMITT Turizm Fuarı'nda özel olarak tasarımı yapılan bu stantla en çok ilgi gören stant olduk. Çeşme'yi en iyi anlatan tasarım ile standımız EMITT Fuarı'nda ödüllendirildi. Turizm fuarlarının yanında bu yıl 87. gerçekleştirilen İzmir Fuarı da, Çeşmemiz ve ülke turizmi için gerçekten çok önemli fuarlar. Ülkemizin içinden geçtiği yapıya baktığımız zaman turizmdeki sıkıntıları en aza indirebilmek için bütün fuarlara katılmaya çalışıyoruz. Çeşme olarak geçtiğimiz yıl en az sıkıntıyla yaz sezonunu atlatmıştık. Bu yıl da 2018 yaz sezonu dolu dolu geçti. Özellikle Ağustos ayı sonundaki 9 günlük bayram tatili, Çeşmeli turizmciler ve esnaf için bayram şekeri gibi oldu. Çeşme Belediyesi olarak, Nisan ayı başındaki Alaçatı Ot Festivali'nden başlayarak, Kasım ayı ortalarına kadar süren etkinlikler ve festivallerle sezonumuzu uzatmayı başardık. Çeşme'nin en güzel ayları olan Eylül ve Ekim aylarındaki etkinliklerle de dolu dolu iki ay geçireceğiz" diye konuştu. 

 


Haber Resimleri
İ.E.F’de Çeşme Standı fark yarattı
İ.E.F’de Çeşme Standı fark yarattı
İ.E.F’de Çeşme Standı fark yarattı
İ.E.F’de Çeşme Standı fark yarattı
İ.E.F’de Çeşme Standı fark yarattı

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)

Benzer Haberler

Benzer haber Bulunamadı.