Motorcular Festivalde Buluşuyor! - Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon Motorcular Festivalde Buluşuyor!
+   --   0

Motorcular Festivalde Buluşuyor!

 

Motor tutkunları, Pırlanta Plajı'nda, 20-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 1. Çeşme Motocamp Festivali'nde buluşacaklar. 

Çeşme Belediyesi'nin desteğiyle Çeşme Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenecek olan 1. Çeşme Motocamp Festivali, Pırlanta Plajı'nda bulunan bir Beach Clup'ta gerçekleştirilecek. 

Üç gün sürecek olan festivale, Çeşme'den ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden bini aşkın motor tutkununun gelmesi bekleniyor. Festival boyunca gündüz ve gece etkinlikleri gerçekleştirilecek. Gündüz etkinliklerinde, insanlı langırt turnuvası, sumo güreşleri ve dart turnuvası düzenlenecek. Gece etkinliklerinde ise, DJ performans, dans gösterileri ve fire show etkinlikleri gerçekleştirilecek. 

Festivalin organizasyonunu yapan Çeşme Motosiklet Kulübü Başkanı Şeref Karaoğlu, festivale katılacak motor tutkunlarına kamp imkanı sağlanacağını belirterek, "Motor Kulüpleri Federasyonu'nun ve Çeşme belediyesinin destek verdiği 20-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan organizasyonumuza yaklaşık bini aşkın motosiklet tutkununu bekliyoruz. Motor dünyasındaki yenilikler ve güvenli sürüş tekniklerinin konu başlıklarını oluşturacağı festivalimizde motorcuları harika sürprizler bekliyor. Kros parkurları, survivor parkurları ve ödüllü yarışmalarında olduğu festivalimize motora gönül vermiş ve bu dünyayı merak eden herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız" dedi. 

 


Haber Resimleri
Motorcular Festivalde Buluşuyor!
Motorcular Festivalde Buluşuyor!

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Habere Henüz Puan verilmemis.
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)

Benzer Haberler


 Konu Başlığı Tarih Okunma
 MOTORCULARA İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ 9.1.2017 735
 MOTORCULARA İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ 28.12.2016 835