OTOBAN ALAÇATI ÇIKIŞINDA 50 SURİYELİ SALDIRISI - Çeşme Yerel Siyasi Ticari Gazete

PostHeaderIcon OTOBAN ALAÇATI ÇIKIŞINDA 50 SURİYELİ SALDIRISI
+   --   0

OTOBAN ALAÇATI ÇIKIŞINDA 50 SURİYELİ SALDIRISI

 

 

Dün gazetemizi telefonla arayan vatandaşlar, Alaçatı’dan Urla’ya gitmek üzere gece otobana çıktıktan 500 metre sonra yaklaşık 50 Suriyeli’nin saldırısına uğradıklarını ve çok korktuklarını söylediler. Olayı jandarmaya da bildirdiklerini ifade eden aile, gazeteleri de aradıklarını söyledi.

20 senedir Çeşme’ye tatile geldiklerini, hiç böyle bir şeyle karşılaşmadıklarını, arabada çocuklarının olduğunu söyleyen aile, nezih bir tatil beldesinde böyle bir olayın yaşanmasının korkunç olduğunu ifade ettiler. Olayın vehametini saatler sonra gündüz saatinde bile aynı dehşetle anlatan Sevgi Erkanakkaya şöyle konuştu:

 

YA EZECEKTİK, YA DURACAKTIK

“Gece Urla’ya gitmek üzere Alaçatı’dan otobana çıktık. 500 metre kadar sonra birçok kişi yolun ortasında yolu kesmişlerdi. Eşime ‘Durma, yürü’ dedim. Ama eşim durmasa insanlara çarpmak zorunda kalacaktı ve mecburi durdu, bu arada bütün kapıları kilitledik. Zombi gibiydiler, sağdan soldan bir yığın oldular, tahminen 50 kişi varlardı. Arabaya vurmaya başladılar. Çocuklar ve ben dehşet içindeydim, eşim gaz vere vere yürümeye başladıkça kalabalığı yardı, zor kurtulduk. Camları kırabilir ve bize ulaşabilirlerdi. Bütün gece şoktan kurtulamadık. Çeşme gibi medeni bir yerde yaşadığımız bu olaya inanamıyoruz. Jandarmaya haber verdik, gazeteleri aradık. Bugün jandarmayı arayıp, ne olduğunu anlamaya çalıştık. Ama net bir cevap alamadık. Bizim başımıza gelenler, herkesin başına gelebilir ve Çeşme’ye insan gelmesini engeller. Konu çok ciddi.”


Haber Resimleri
OTOBAN ALAÇATI ÇIKIŞINDA 50 SURİYELİ SALDIRISI

Haberi Paylaş

Habere Oy Verin

Puan             : 5 / 3 Oy
Bu Habere Puan Verin: 0 1 2 3 4 5

Yorumlar


  Bu haber Yoruma Kapalı.
 
 

Tavsiye Et

*: Her satıra bir e-posta adresi yazarak birden fazla adrese aynı anda mesaj gönderebilirsiniz. (En fazla 10 adres yazabilirsiniz.)

Benzer Haberler


 Konu Başlığı Tarih Okunma
 Çeşme Otobanı Hız Radarı’nda! 20.8.2017 6321
 Çeşme otobanında dev uyuşturucu operasyonu! 28.2.2018 669
 OTOBAN GİŞELERİ MECLİS GÜNDEMİNDE 16.11.2016 1327
 Otobanda can pazarı! 9.7.2017 739